Stránka zásad ochrany osobních údajů

Na nás.

Adresa na naše webové stránky: https://prefixblog.com/

Jakvi osobni danni sjbirame a zacho GI sjbirame

Izpit

Когато посетителите opustí коментари na webu, събираме данните, показани във formuláře za обратна връзка, както a IP adresy návštěvníka a веригата od агенти na браузъра, za ano открием spam.

Анонимният sjezd (наричан още hash), генериран od вашия-mailem na adresu, mohou ano бъде предоставен na услугата Gravatar, za ano vidíte dali století използвате. Politika za поверителност na Gravatar je služba вижте tuk: https://automattic.com/privacy/. stopy kato вашият коментар e schválen, вашата snímek профила v kontextu na вашия коментар e veřejně достъпна.

Media

Когато качвате obrázky na уебсайт, трябва ano избягвате качването na obrázku, съдържащи вградени danni za местоположението (GPS EXIF). Návštěvník na webu může da kačvat a vylíčit Dannyho za umístění z obrázku na místě.

Kontaktní Moduly

Piškoty

Ako uviedol komentár na našej webovej stránke, môžete sa pozrieť na vašeto e-maily, e-mail, adresu a uebsite v piškotkite. Tá E je určená pro vaše pohodlí, taka che není nutné da popllivat dannite si, ako zanechať druhého komentátora. Tezi piškotů prodljavat Edna godina.

Kohato navštívi naša začiatok stránky, nie je presvedčený o dočasnom „piškotu“, za ktorý určite dali viac“piškoty“. Tazi „piškotka“ nesedí v žádném lichni danni a Spr BDE iztrit, ktoré zatvoríte vo svete.

Cogato vlezete, nie sú taká udalosť „piškoty“, za ktorú sa pozrieme vaša pľnohospodárstva a možnosti za akúkoľvek fotografiu. Piškotkite za dostup prodlzhavat dva dny, a opcite za pokazvane prodlzhavat Edna godina. Ako zverejniť „remember me“, vrzkata viedol dve sedmitisícovky. Kogato napuscate profila C, „piškotkite“ ce iztrivat.

Kogato upravuje nebo publikuje statii, v prohlížeči vie ce zapazva doplnitelna „piškotka“. Tazi „piškotka“ nesedí žádné osobní údaje Dannyho a zveřejní vlastní e-mailovou adresu na promenádě od vás Statia. Tohto záväzka je 1 deň.

Вградено съдържание od ostatní уебсайтове

Publikujte stati na Tozi webové stránky sndzhat nay-konvremennite sndzhannya (například videoklipy, obrázky, stati, atd.) ). Podľa predsedu KDH Jána figeľa sa na druhej strane objavujú aj ďalšie požiadavky, ktoré by sa mali zúčastniť na svojej návšteve.

Тези уеб сайтове могат ano събират danni za vás, използват „бисквитки“, za ano ce интегрират допълнително едностранно следене a проследяване na vaše interakce s този вграден съдържанието, включително a проследяване na вашето interakce s вграден съдържанието, ako имате playstation ® network účtu a ste nastoupil k jejich podíl този stránky.

Analýza

S ktorými spôsobil vaša Dannie

Colko vreme na to, aby ste si vzali Dannyho?

Ako ponechať komentár, komentár a negovať metadanni spôsob, ako zamestnávať zamestnávateľa za neurčito. Po tom, čo sa začína automaticky dať hlasovať a schváliť všetky koaličné strany, ktoré by mali ísť do opozície za vládnucou stranu Ano Jiřího Dienstbiera.

Za ano могат потребителите ano ce регистрират na нашия уебсайт (ako e приложимо), soustava съхраняваме личните danni, които предоставяте v потребителския si профил. Všetci konzumenti môžu dať za spotrebiteľa viac peňazí, za da prehliadateľa, zamestnávateľa alebo vyriešiť si všetky informácie (s výnimkou na vás). Správcovia na uebsajtovom zasadnutí môžu prehliadať a upravovať informácie.

Jak získat práva imate za vašete danniho

Ako имате профил nebo ste nechali коментари na този уебсайт, můžete ano поискате възстановяване na souboru, който изнася личните danni, които съхраняваме za vás, включително данните, които ani предоставяте. A můžete se pomodlit, ať se budete modlit. Túto možnosť neobsahujú dannaja, ktorí sa stretávajú s ľuďmi za správne, správne či bezpečne účely.

Ako sa venuje Dankovi v.?

Komentář na návštěvníka mogat da bjdat spravovani chrez automatická služba za otvrivane na spam.

Souřadnice

informace

Jak obhájit Vášita danni

Ako postupujú zástupcovia imámov

Od Koi třetiny obličeje dostal Danny

Ak sa automaticky rozhodujú a Či profiliirane vládnuť s konzumentmi, môže to byť dôležité.

Regulatorná Informácia Zo Zahraničia