Miper Saw – nepostradatelný nástroj pro DIY Dřevo Nadšenec

By | 11 října, 2020

Pokud jste DIY dřevo nadšenec, pak mim pila je šikovný nástroj pro přidání arzenál dřevěných nástrojů.

Mime pila je pila, která pomáhá vytvářet řadu užitečných a atraktivních spojů a řezů, takže umožňuje vytvářet širší škálu dřevěných projektů. Můžete najít mnoho vzorů pro dřevěné volání na mim pilu.

Šikmé příčné řezání

Miteriorové pily vám umožní dělat to, co je známé jako šikmé příčné řezání. Obyčejný obraz rám obrazu ve vaší mysli. Při vytváření rámu obrazu pak začíná délkou dřeva nakrájíme na čtyři kusy, které se spojí a vytvoří rám. V některých případech mohou být kusy dřeva kombinovány přímo nahoru a dolů při devadesáti stupních, ale obvykleji jsou kombinovány ve svažitém úhlu. Nazývá se roztočový kloub a je považován za atraktivnější kloub než typ devadesátého stupně. Nejen, že jsou miming klouby považovány za více žádoucí pro jejich vzhled, ale s některými dřevěnými projekty, jsou jedinou možnou možností.

Nicméně, zatímco miminge spoje jsou vhodné pro dřevěné projekty, jako jsou rámy, je důležité si uvědomit, že projekty vyžadující silnější nebo hlubší klouby se nejlépe provádí pomocí holubích spojů nebo jiných typů spojů.

Mit pily jsou k dispozici v obou manuálních a zesílených odrůd.

Manuel Mime Pila

Mnoho DIY dřevo dílny začít s manuálním modelem, pohodlný řezný nástroj pro malé projekty, jako jsou obrazové rámy. Ruční mimová pila se skládá z kovové základny s pilou, která je k ní připevněna. Zadní pila se může volně otáčet, takže poskytuje přesnější řezné pohyby.

Při použití ručního ručního typu připevněte kus dřeva pomocí pomocných svorek včetně základny. Jakmile je dřevo připojeno, použijte vodicí tyče pro upevnění požadovaného úhlu řezu.

Ruční pila funguje ve stejném konceptu jako roztočová krabice, vozidlo, které bylo před ním. Miming boxy otevírají vrcholy s otevřenými konci a drážkami nebo vodítky je odříznou. Dřevoružení umístí dřevo do této krabice, umístí pily na drážkovaná vodítka a řezy. Ve většině mim boxů jsou vodítka nastavena na 45 stupňů a 90 stupňů, ale modely jsou k dispozici řez z různých úhlů.

Pokud používáte mim box, je dobré před řezáním upnout dřevo na lavici nebo jiný povrch. V opačném případě se pravděpodobně přesunete z pozice a řez nebude tak, jak chcete.

Poháněná mimová pila

U větších dřevěných projektů bude použití vyztužené verze jednodušší a efektivnější. Ačkoliv energetické mimové pily bývaly před několika lety významnou investicí, ceny klesly. Dnešní pily jsou mnohem hospodárnější.

Většina odrůdy výkonu zahrnuje hliníkovou základnu s kotoučovou pilou namontovanou na horní části této základny. Pilu můžete otáčet kolem základny a umístit ji pod libovolným úhlem.

Při nákupu pro napájení mim pily, objevíte mnoho modelů z čeho vybírat. Možná nejzákladnější z nich je posuvná pila. Vzhledem k tomu, že tento nástroj může klouzat po kolejnici, může řezat větší části než jeho vlastní průměr.

Složených pily je další možnost, která by vás mohla zajímat. S složenou pilou může současně naklánět kotouč podle úhlu řezu, což poskytuje ještě větší přesnost řezání.

Každý seznam dřevěných materiálů by měl obsahovat alespoň jednu ruční mim pilu a jeden, pokud to také umožňuje oblast výkonu a rozpočtu. DIY dřevo, jako každé řemeslo, vyžaduje správné nástroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *