Category Archives: zahradnictví

Všechny publikace o zahradnictví

Zahradní kompost pro děti

Jedním z největších divů přírody je transformace. Od způsobu, jakým se tmavá obloha každé ráno změní na úsvit, až po proměnu housenky, na nádherného motýla nebo z malého semene na zralou rostlinu! Tam je transformace po celé zahradě a po celé přírodě. Ale věděli jste, že odpadky, odpadky a odpady, které mnoho lidí vyhodí, se… Read More »

Jak začít zahradničení organické zeleniny v 7 snadných krocích

Ekologické zeleninové zahradničení je populární koncept dnes, ale nový. Nejzodpovědnější a dobře informovaní zahradníci vždy udržovali vyvážený vztah mezi půdou, vodou, vzduchem a slunečním světlem spolu s dalšími tvory, kteří si najdou cestu do zeleninové zahrady. Bez této rovnováhy se snižuje zdraví každé části zahrady a zdraví nevyhnutelného zahradníka zeleniny a zeleniny. Bio zelenina zahradníci… Read More »

Zahrada – Schefflera Péče

Schefflera je tropická rostlina, která je obvykle držena jako uzavřená rostlina. Dnes se prodávají v mnoha různých odrůdách a mohou být dokonce uchovávány jako bonsaje! Schefflera je poměrně snadno udržovat a dělá velký dům rostlin. Schefflera je původem z Malajsie a je často označován jako deštník strom. Existují dvě hlavní odrůdy tohoto stromu: Arboricola a… Read More »

Teorie hydroponické zahrady

Jedna věc, která byla bzučení v rostoucí komunitě je myšlenka pěstování krásných rostlin off pomocí procesu s názvem: Hydroponie. Nyní, Hydroponie je dobrá věc, zejména pro ty, kteří zahrada se dostat ven z půdy a kopat kolem v hnoji, ale pro ty, kteří nemají velké cesty rostlinné půdy, nebo jakékoliv půdy vůbec, hydroponie začít znít… Read More »

Zahradní zelenina ve vyvýšených lůžkách – Nejúčinnější pro zeleninové zahradničení

Co znamená zeleninová vyvýšená zahrada? A proč bys používal tuhle formu zahradnictví? V případě, že jste již viděli obrázky zvýšeného růstu postele, pak byste si mysleli, že jsou podobné velkým pěstitelům, které umožňují růst různých rostlin od skutečného důvodu. Většinu času je to člověkem. A to je pravda, můžete si také vytvořit některé z vašich… Read More »

Zahrada – Péče o rostliny Plumeria

Plumeria je krásná rostlina, jejíž květy jsou vloženy do havajské leis. Také známý jako Frangipani nebo Lei květiny. Nejen, že vyrůstá na Havaji; Můžete pěstovat ve svém vlastním domě! Plumeria je původem z tropických oblastí Karibiku, Tichomoří, Jižní Ameriky a Mexika. Když vyrůstají v těchto tropech, mohou být třicet čtyřicet stop vysoký a napůl široký!… Read More »

Použití peroxidu vodíku v hydroponickém zahradním systému

Není pochyb o výhodách správného používání peroxidu vodíku v hydroponickém systému. To platí zejména v případě, že vaše potravinová nádrž je udržována nad 72 stupňů. Horká voda drží méně rozpuštěného kyslíku, a proto podporuje růst více virů, hub a anaerobních bakterií. Peroxid vodíku přidává kyslík do vody a čistí vodu patogenů. Výhody patří zdravé kořenové… Read More »

Zahradnické služby – Když máte svůj vlastní zahradní design

Když čteme zprávy a různé časopisy, když jedneme na dovolenou a dokonce jen chodíme po městě, jsme vystaveni skutečnosti, že některé zahrady se o to vždy postarají. Každá zahrada má své vlastní rysy a design. Některé jsou určeny pro praktické použití; jiní se zdají být tam pro krásu. Ale ve všech dobře vypadajících zahradách je… Read More »

Žádné Dig Zahrady – Jak se staví

Žádná vykopávka zahrada vysvětluje přesně to, co … Úrodná zahradní postel bez kopání. To doslova obsahuje vrstvu čistých, organických složek, které budou kompostovat kolem rostlin, jak rostou. No Dig Garden je postaven na vrcholu země, takže si můžete postavit zahradu kdekoliv. Díky tomu je velmi atraktivní pro ty lokality, které mají špatnou půdu nebo jsou… Read More »

Základy květinové zahrady

Květinová zahrada je místem kreativní krásy, relaxace, rozjímání, relaxace a hry. Bez ohledu na to, jak omezená jste o prostoru, peníze nebo čas, navrhování květinové zahrady lze provést efektivně a krásně. Možná, plánování a nastavení vaší první květinové zahrady se může zdát obtížné, dokonce i trochu ustat, ale jakmile uvidíte výsledek květina, vaše úsilí bude… Read More »