Žádné Dig Zahrady – Jak se staví

By | 16 října, 2020

Žádná vykopávka zahrada vysvětluje přesně to, co … Úrodná zahradní postel bez kopání. To doslova obsahuje vrstvu čistých, organických složek, které budou kompostovat kolem rostlin, jak rostou.

No Dig Garden je postaven na vrcholu země, takže si můžete postavit zahradu kdekoliv. Díky tomu je velmi atraktivní pro ty lokality, které mají špatnou půdu nebo jsou infikovány. Je to také skvělá metoda zahradničení pro ty, kteří nemají kopat (nebo nechtějí)

zahradní záhonu!

Místo, které si vyberete pro vaši zahradu, by mělo přijímat alespoň 5 hodin slunečního světla denně. Odvodnění bude dobré, protože materiály, které mají být použity v zahradní výstavbě.

Pokud sázíte na trávě nebo trávě, sklízejte půdu. Pokud sázíte na tvrdý povrch, položte nejprve nějaký tlumicí organický materiál (například mech nebo listy).

Žádné kopání začíná vrstvou novin (bez barevného tisku), vrstvy alespoň 6 mm (palce) tlustý, stavět zahradu. Obklopte zahradu nějakým hraničním materiálem. To může být cihly, protokoly, desky nebo skály, ale to by mělo být alespoň 20-25CM vysoká (8-10 palců)

obsahující organickou hmotu.

Položte vrstvu vojtěškové slámy ve výšce 10 cm (asi 4 palce), takže žádný prostor. Vrstva nějaké dobré organické hnojivo na vrcholu výšky 20 mm (1 palec). To může být téměř jakýkoliv druh kvalitního materiálu, jako je kuře, kůň, nebo ovčí hnůj.

Přidejte další tlustou vrstvu sena do zahrady 150 mm (6 palců) a top off s další vrstvou hnoje a pak kompost 100mm (4 palce).

Nechte vodu usadit několik dní před smáčením a výsadbou zahrady.

Sazenice jsou lepší než semena v zahradě bez vykopávek.

Stane se tohle. Sazenice bohaté, kompost dostane kop start v horní půdě. Pod hnojivem vojtěšky začne seno a seno „kompost“. Kompost bude produkovat teplo a biologickou aktivitu, která bude opravdu kop v celém růstu sazenice. Kořeny budou dostatečně robustní, aby rozkládají seno a seno a podporovaly růst rostlin.

Novinový papír je dostatečně silný, aby zabránil stopovém růstu přes vrstvy, ale rozkládá se natolik, aby žížaly mohly žvýkat nahoru.

Jak zahradní lůžko zraje, pokračujte ve vrstvě malc, slámy a kompostu. Nikdy kopat na této posteli, jen vrstva více materiálu podle potřeby. Otočte rostliny a pravidelně přidávejte čerstvý kompost.

Vaše zahradní postel poskytne konzistentní a velkolepé výsledky na konci sezóny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *