Zahradní zelenina ve vyvýšených lůžkách – Nejúčinnější pro zeleninové zahradničení

By | 18 října, 2020

Co znamená zeleninová vyvýšená zahrada? A proč bys používal tuhle formu zahradnictví? V případě, že jste již viděli obrázky zvýšeného růstu postele, pak byste si mysleli, že jsou podobné velkým pěstitelům, které umožňují růst různých rostlin od skutečného důvodu. Většinu času je to člověkem. A to je pravda, můžete si také vytvořit některé z vašich vlastních s jen malou pomocí pomocí dřeva a plánování. Tento typ zahrady má také mnoho výhod.

Výhody

Tato forma zahradničení je užitečná jak pro rostliny, tak pro vás, kteří plánují růst. Jedním z příkladů, jak usnadnit svůj život, je, když pěstujete rostliny na zvýšené úrovni, což znamená, že se ohýbáte a plazíte se po celé zahradě. Kolena minain mě jednodušší! To je také požehnáním pro starší lidi, kteří se jinak musí ohýbat a plazit se v zahradě a je to pro ně téměř nemožné.

Ještě další výhodou zvýšeného chovu postelí je, že poskytuje vynikající odvodnění a pěstování plodin dobře. K dispozici je také dostatek slunečního světla. Eroze půdy během dešťů je velkým problémem, ale pouze do doby, než se zvýší kultivace vyvýšených lůžek. Tímto způsobem zůstávají všechny potřebné minerály a živiny v půdě a přispívají ke zdravému růstu rostlin. Pomáhá také umístit dřevo kolem tohoto místa v zahradě. Protože pokud voda nevytočuje, je extrémně nebezpečná pro rostliny, které jsou tam vysázeny. Výhodou vyvýšených postelí zemědělství je, že se to nikdy nestane, protože jsou nad zemí a voda může snadno projít. Zadržování vody je dokonale řízeno a kontrolováno tímto způsobem.

Jak vytvořit

Je-li zvýšené postelzahrádka je to, co chcete ve vaší domácnosti nebo zahradě, pak je to poměrně jednoduchý proces, který musíte následovat. První plantáž oblast je místo, kde máte v úmyslu vytvořit okolní prostředí kolem nebo postavit vyvýšené postel zahrady. Za normálních okolností se k tomu používá dřevo a některé jiné materiály. Umístěte velkou vrstvu písku pod postel, aby pomohla vypustit vodu. Postel může být vyrobena tak krátká nebo dlouhá, jak se vám líbí, a hloubka a šířka mohou zůstat stejné. Hromada s horní půdy nebo čisté nečistoty obsahující všechny potřebné živiny potřebné k pomoci rostliny rostou.

Řekl bych, že tato forma zahradničení je ideální způsob zahradničení. Ale chvíli to trvá, než to připravíme. Po dokončení práce se zahrada stává velmi snadno udržovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *